dowolna

Mieszkania w bloku Puławy - Lista z ofertami sprzedaży i najmu

47 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

47 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Norwida

Puławy,lubelskie

900 zł44 m² 20,45 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Bardzo przytulne mieszkanie, przestronne i słoneczne. Przyjazna, cicha i zielona okolica. W pobliżu przedszkole oraz szkoła, plac zabaw i boisko, a także szpital. Dwa umeblowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Leśna

Puławy,lubelskie

124 000 zł40 m² 3 073,11 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Mieszkanie w Puławach przy ul. Leśnej, położone na I piętrze czteropiętrowego bloku, o powierzchni całkowitej 40,35 m2. Mieszkanie składa się z salonu (26,5 m2), kuchni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sienkiewicza

Puławy,lubelskie

204 000 zł50 m² 4 080 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1997

Przyjemne 2-pokojowe mieszkanie z balkonem na 1-ym piętrze w spokojnym bloku przy ul.Sienkiewicza. Posiada: dużą łazienkę, widną kuchnię i piwnicę, dostęp do linii telefonicznej oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Norwida

Puławy,lubelskie

1 200 zł40 m² 30 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

mieszkanie dwupokojowe umeblowane,duży balkon

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Polna

Puławy,lubelskie

200 000 zł37 m² 5 405,41 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Sprzedam mieszkanie w centrum Puław położone na V piętrze w wieżowcu. Dwa pokoje z aneksem kuchennym, po generalnym remoncie, nowe okna pcv z roletami( w tym okno na balkon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Leśna

Puławy,lubelskie

210 000 zł64 m² 3 281,25 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie p. 4/4, 3-pokojowe: 24, 18, 10 m.kw.,blok po termomodernizacji, odmalowany, klatka czysta odmalowana, w mieszkaniu parkiet,okna PCV, łazienka - glazura i terakota starszego typu, Kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Polna

Puławy,lubelskie

185 000 zł52 m² 3 544,06 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1968

Bardzo ciekawa propozycja mieszkania usytuowanego na 5 piętrze. Bardzo widne 3 pokojowe mieszkanie w ścisłym centrum miasta. W idealnym stanie, nie wymaga praktycznie żadnego nakładu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Norwida

Puławy,lubelskie

700 zł47 m² 14,89 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie całkowicie umeblowane i wyposażone. Cena 700 zł + opłaty (czynsz, ogrzewanie, tvk, media) + kaucja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Leśna

Puławy,lubelskie

149 000 zł48 m² 3 104,17 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1969

Sprzedam lub zamienię na większe mieszkanie w wieżowcu (5/10) położone na ul. Leśnej w Puławach. Mieszkanie posiada kw, okna nowsze drewniane, parkiet. Jest podjazd dla wózków inwalidzkich.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kusocińskiego

Puławy,lubelskie

200 000 zł51 m² 3 921,57 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Sprzedam mieszkanie 51 m2, dwa pokoje, kuchnia, łazienka

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Norwida

Kusocińskiego,Puławy

950 zł56 m² 16,96 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Wynajmę 3 pokojowe w pełni umeblowane 56 metrowe mieszkanie - oddzielna kuchnia, łazienka, toaleta. Do mieszkania przynależy piwnica. Istnieje dodatkowo możliwość podnajęcia garażu znajdującego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Leśna

Puławy,lubelskie

151 000 zł48 m² 3 145,83 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1969

Sprzedam lub zamienię na większe mieszkanie 3 pokojowe w wieżowcu (5/10) o pow. 48 m2 położone w Puławach na ulicy Leśnej. Mieszkanie jest położone w atrakcyjnej okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Na Stoku

Puławy,lubelskie

290 000 zł82 m² 3 546,10 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1986

Mieszkanie w bloku z 1986r w Puławach, ul. Na Stoku, parter. 4 pokoje, łazienka, ubikacja, kuchnia, piwnica, balkon. Podłoga w pokojach parkiet, w łazience, ubikacji i kuchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Sikorskiego

Puławy,lubelskie

900 zł63 m² 14,29 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie 3 pokojowe po remoncie. Mieszkanie wyposażone w dwie szafy wnękowe, kuchnia zabudowa kuchenna, kuchenka i piekarnik, lodówka. WC i łazienka oddzielnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Polna

Puławy,lubelskie

165 000 zł43 m² 3 837,21 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie dwupokojowe z balkonem I piwnica.Nowe okna, debowy parkiet, debowe drzwi wejsciowe.Mieszkanie jest bardzo zadbane.Blok odnowiony i ocieplony. Bardzo dobra lokalizacja w centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka Puławy

Puławy,lubelskie

84 000 zł24 m² 3 500 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

Przytulne mieszkanie 1-pokojowe o powierzchni 24m2 znajdujące się na 2 piętrze w 4-piętrowym bloku przy ul. Słowackiego w Puławach. Czysta klatka schodowe, spokojni sąsiedzi. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Norwida

Kusocińskiego,Puławy

168 000 zł44 m² 3 809,52 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Mieszkanie 2 pokoje 44,10 m kw. Ivp/ivp. Spółdzielcze własnościowe z założoną księgą wieczystą. W spokojnej okolicy ul. Norwida 6. Do przemalowania i zamieszkania. Na podłogach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, al. Partyzantów

Puławy,lubelskie

230 000 zł53 m² 0,04 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Atrakcyjne 53 - metrowe, dwupokojowe mieszkanie w bloku z 2000 roku przy Al. Partyzantów. Do bloku przynależy oddzielny parking. Mieszkanie położone na wysokim parterze, składa się z 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Puławy

Puławy,lubelskie

275 000 zł74 m² 3 716,22 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Bardzo ładne mieszkanie, zadbane, nie wymaga nakładów,4 pokoje z kuchnią i balkonem, słoneczne,jasne.Wszystkie wygody.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Norwida

Puławy,lubelskie

1 200 zł56 m² 21,43 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Wynajmę 3-pokojowe mieszkanie w Puławach w bloku przy ul. Cypriana Kamila Norwida 23; powierzchnia 56,5m2 dostępne od zaraz; nowa kuchnia, łazienka z wanną, osobne wc (nowe), sypialnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Niemcewicza

Puławy,lubelskie

177 000 zł42 m² 4 214,29 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

mieszkanie po generalnym remoncie w 2007r. Sprzęt agd w kuchni, szafy wnękowe comandor, zabudowa kuchni drewniana,drzwi wejściowe antywłamaniowe, terakota, glazura, panele podłogowe, nowe okna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Górna Niwa

Górna Niwa,Puławy

150 000 zł36 m² 4 166,67 zł/m²

 

Piętro:parter/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przytulne 2-pokojowe mieszkanie o pow.36 m na Osiedlu Górna Niwa. Mieszkanie składa się z 2 pokoi,widnej kuchni i łazienki.Wszystkie pomieszczenia wraz z przedpokojem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Polna

Puławy,lubelskie

155 000 zł46 m² 3 369,57 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1967

Mieszkanie po remoncie, wymienione okna, drzwi antywłamaniowe, glazury, terakota, panele podłogowe. W przedpokoju szafa wnękowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Gościńczyk

Górna Niwa,Puławy

800 zł55 m² 14,55 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajmę mieszkanie 2 pokojowe na pierwszym piętrze osiedle Górna Niwa- goscińczyk

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Wróblewskiego

Puławy,lubelskie

85 000 zł25 m² 3 400 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:-

 

Rok budowy:-

Pilnie Sprzedam mieszkanie o powieszchni 25m,ciche spokojne miejsce,pierwsze piętro,okno wynienione,do zamieszkania,przy ulicy Wróblewskiego,85000zl cena do negocjacji.Tel.  

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Puławy

Puławy,lubelskie

105 000 zł29 m² 3 620,69 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Przytulna kawalerka o powierzchni użytkowej 29m2. Mieszkanie składa się z jednego pokoju, przedpokoju, kuchni i łazienki z wc. Pokój jest przestronny i ustawny. Mieszkanie jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Cichockiego

Puławy,lubelskie

160 000 zł47 m² 3 415,88 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1973

Cena zredukowana ze 170,000 do 160,000 zł do szybkiego sprzedania Przestronne i słoneczne mieszkanie w Puławach 46,84 mkw przy ulicy Cichockiego. Spokojna dzielnica, dużo zieleni , bardzo blisko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Gościńczyk

Górna Niwa,Puławy

900 zł55 m² 16,36 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajmę 2 pokojowe mieszkanie. Częściowo umeblowane z bardzo dużym balkonem. Dostępne od 1 lutego 2013r.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Norwida

Kusocińskiego,Puławy

148 000 zł45 m² 3 288,89 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1963

Sprzedam mieszkanie 45m2, na 2-gim piętrze w bloku 3-piętrowym. Blok z cegły, z 1963 roku, niedawno ocieplany z nową elewacją. Duża widna kuchnia i mały pokój -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Polna

Puławy,lubelskie

254 000 zł53 m² 4 792,45 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

sprzedam komfortowo urzadzone mieszkanie 3-pokojowe 53m,winda zabudowany balkon oddany do uzytku 10-2010 ul.polna 27 (DAWNA NERKA). Cena 254000. Tel. Kontaktowy  

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Cichockiego

Puławy,lubelskie

145 000 zł35 m² 4 142,86 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie do zamieszkania od zaraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Norwida

Kusocińskiego,Puławy

900 zł56 m² 16,07 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Norwida

Puławy,lubelskie

280 000 zł63 m² 4 444,44 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1989

Do sprzedania atrakcyjne M4(62,8m2) p2/4, zabudowa kuchni meble Forte + agd, przedpokój-szafa wnękowa, duży balkon, piwnica, w cenie miejsce na zamykanym automatycznie parkingu. Bardzo dobra spokojna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Puławy