dowolna

Mieszkania z prawem własności Puławy - Lista ofert

41 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

41 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Norwida

Puławy,lubelskie

144 000 zł36 m² 3 945,21 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Słoneczne i przytulne mieszkanie na 2 piętrze, po kapitalnym remoncie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Żeromskiego

Puławy,lubelskie

225 000 zł57 m² 3 947,37 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

4 pokoje - mały metraż, nowe okna pcv, parkiet dębowy, 2 szafy w zabudowie, kuchnia w zabudowie ze sprzętem agd, 2 piwnice, żłobek i przedszkole obok bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Górna

Puławy,lubelskie

350 000 zł75 m² 4 666,67 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2004

Luksusowe 75m2- bezczynszowe z niskimi kosztami utrzymania, 3 pokoje, przedpokoj z oknem,ogrzewanie czesciowo podlogowe, spizarka, rolety przeciwlamaniowe,kuchnia z zabudowy, lazienka, ogrodek.

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij