Mieszkanie, ul. Niemcewicza
Niemcewicza, Puławy, lubelskie
- 289 900 zł
- 42,29 m²
- 6 855,05 zł/m²
Agnieszka Łubkow...
Skontaktuj się
Mieszkanie, ul. Niemcewicza
Niemcewicza, Puławy, lubelskie
zaktualizowane:
15 maja 2026
Mieszkanie, ul. Niemcewicza
Zaktualizowane: 15 maja 2026
289 900 zł 42,29 m² 6 855,05 zł/m²
Nie zwlekaj z kontaktem
bardzo wysokie zainteresowanie
4/4
2
1970
przynależne na ulicy
bardzo dobry
Zobacz na mapie
Piętro:
4/4Liczba pokoi:
2Rok budowy:
1970Miejsce parkingowe:
przynależne na ulicyStan mieszkania:
bardzo dobrySzczegóły ogłoszenia
- Typ oferty: mieszkanie na sprzedaż
- Cena: 289 900 zł (6 855,05 zł/m²)
- Rynek: wtórny
- Dostępne: maj 2026
- Forma własności: własność, księga wieczysta
- Charakterystyka mieszkania: 42,29 m², 2 pokoje, 1 łazienka; stan: bardzo dobry
- Budynek: blok mieszkalny; rok budowy: 1970
- Rozkład mieszkania: piętro 4/4, jednopoziomowe
- Powierzchnia dodatkowa: balkon, piwnica
- Czynsz: 500 zł
- Kuchnia: oddzielna, z oknem
- Łazienka: oddzielne WC
- Media: opomiarowanie wody, opomiarowanie ciepła
- Świadectwo charakterystyki energetycznej: nie
- Miejsce parkingowe: przynależne na ulicy (1 miejsce parkingowe)
- Źródło: biuro nieruchomości: Property In, zaktualizowane: 15.05.2026
- numer ogłoszenia: PI372451
Oferta na wyłączność – nie szukaj dalej
Lokalizacja
- Adres: Niemcewicza, Puławy, puławski, lubelskie
- Otoczenie: łąka
Opis nieruchomości
Komfortowe mieszkanie 42 m² - centrum Puław, gotowe do zamieszkania!
Zapraszam do zapoznania się z wirtualnym spacerem mieszkania oraz materiałem wideo!
Na sprzedaż oferuję funkcjonalne i bardzo zadbane mieszkanie o powierzchni 42 m², położone w sercu Puław. Lokal znajduje się na 4. piętrze w 4-piętrowym bloku, w świetnej lokalizacji - blisko wszystkich najpotrzebniejszych punktów w mieście, a jednocześnie w spokojnym, cichym otoczeniu. (...)
505 254...
505 254 066