dowolna

Nieruchomości Puławy - Oferty sprzedaży nieruchomości

83 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

83 ogłoszenia

250 000 zł40,99 m² 6 099,05 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Posiadamy na sprzedaż bezpośrednio mieszkanie w Puławach (woj. lubelskie), przy ul. Niemcewicza 11. |Nieruchomość| - Mieszkanie znajduje się na 4 piętrze w 5 piętrowym bloku, - komfortowa.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka komercyjna ogrodzona Puławy

Puławy,lubelskie

286 000 zł5 051 m² 56,62 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Starosta puławski działając na podstawie art. 38 i 39 ustawy z dnia 21 sierpnia 1997 r. o gospodarce nieruchomościami (dz. U. z 2024 r. poz. 1145 z późn. zm.), oraz Zarządzenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Leśna,Puławy

215 000 zł40 m² 5 328,38 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1966

2-pokojowe mieszkanie 40,35 m Puławy, ul. Leśna 25. Nowa cena: 215 000 zł! Dobra propozycja dla osób szukających jasnego, funkcjonalnego mieszkania w rozsądnej cenie. Instalacje oraz okna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy klimatyzowany

Centrum,Puławy

3 250 000 zł450 m² 7 222,22 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Na sprzedaż lokal z najemcą sieciowym Stokrotka + dodatkowy budynek usługowy i paczkomaty | 490 m | roi 8,58 % | woj. lubelskie Dochodowa nieruchomość z komercyjnym stałym dochodowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Puławy

Puławy,lubelskie

895 000 zł250 m² 3 580 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:525 m²

Dom wolnostojący o dwóch kondygnacjach naziemnych z poddaszem użytkowym, częściowo podpiwniczony na działce 525m2 w Puławach Parter: - wiatrołap - salon z wyjściem na taras.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Wólka Profecka

Wólka Profecka,Puławy

248 000 zł41 m² 6 006,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:1

 

Powierzchnia działki:361 m²

Oferujemy na sprzedaż funkcjonalny dom o powierzchni 41,29 m , usytuowany na działce o powierzchni 361 m , w doskonale skomunikowanej i atrakcyjnej lokalizacji. Dom składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Mickiewicza

Działki,Puławy

349 000 zł49 m² 7 052 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Ciekawa alternatywa dla osób szukających komfortowego, gotowego do wprowadzenia mieszkania Na sprzedaż dwupokojowe lokum w Puławach, położone na pierwszym piętrze w czteropiętrowym bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Arciucha

Michałówka,Puławy

239 000 zł53 m² 4 472 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1952

Ciekawa alternatywa dla osób szukających spokoju i kontaktu z naturą. Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 53,44 m , położone na parterze, z ogromnym potencjałem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wróblewskiego

Wróblewskiego,Puławy

185 000 zł31 m² 5 968 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1969

Ciekawa alternatywa dla osób szukających mieszkania z potencjałem inwestycyjnym lub do własnej aranżacji. Na sprzedaż przytulne mieszkanie o powierzchni 31 m , które daje ogromne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Leśna

Leśna,Puławy

220 000 zł40 m² 5 551,43 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1966

2-pokojowe mieszkanie 40,35 m Puławy, ul. Leśna 25. Nowa cena: 220 000 zł! Tylko 5400 zł/mkw. Dobra propozycja dla osób szukających jasnego, funkcjonalnego mieszkania w rozsądnej cenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka komercyjna ogrodzona Puławy

Puławy,lubelskie

286 000 zł5 051 m² 56,62 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Starosta puławski działając na podstawie art. 38 ustawy z dnia 21 sierpnia 1997 r. o gospodarce nieruchomościami (dz. U. z 2024 r. poz. 1145 z późn. zm.), oraz Zarządzenia Nr 316.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Puławy

Puławy,lubelskie

895 000 zł250 m² 3 580 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:525 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Leśna

Leśna,Puławy

220 000 zł40 m² 5 452,29 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1966

2-pokojowe mieszkanie 40,35 m Puławy, ul. Leśna 25. Nowa cena: 220 000 zł! Dobra propozycja dla osób szukających jasnego, funkcjonalnego mieszkania w rozsądnej cenie. Instalacje oraz okna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Sieroszewskiego

Puławy,lubelskie

399 000 zł53 m² 7 571,16 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 52,70m2. Usytuowane na 2 piętrze w bloku z 2010r. przy ulicy Sieroszewskiego. Umeblowana kuchnia oraz przedpokój. Salon i drugi pokój do umeblowania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, ul. Piłsudskiego

Puławy,lubelskie

17 000 000 zł1 000 m² 17 000 zł/m²

 

Rodzaj budynku:obiekt handlowo-usługowy

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Główna dzielnica Puław, budynek 4 kondygnacyjny w raz z niezabudowaną działką o powierzchni 2000 m2

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Skowieszyńska

Puławy,lubelskie

599 000 zł43 m² 13 930,20 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Przedmiotem sprzedaży jest nowy apatrament mieszczący się na terenie Rezydencji "sosnowa" przy ul. Skowieszyńskiej 61 w Puławach. Apartament o powierzchni 43 m2 składa się z salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Puławy

Puławy,lubelskie

895 000 zł250 m² 3 580 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:525 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna Puławy

Puławy,lubelskie

14 000 000 zł6 880 m² 2 034,88 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

działka znajduje się na skraju ulic Fieldorfa Nila i Grabskiego

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Puławy

Puławy,lubelskie

895 000 zł250 m² 3 580 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:525 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Leśna

Leśna,Puławy

224 000 zł40 m² 5 551,43 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1966

2-pokojowe mieszkanie 40,35 m Puławy, ul. Leśna 25. Nowa cena: 224 000 zł! Dobra propozycja dla osób szukających jasnego, funkcjonalnego mieszkania w rozsądnej cenie. Instalacje oraz okna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Puławy

Puławy,lubelskie

895 000 zł250 m² 3 580 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:525 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Romantyczna

Działki,Puławy

478 400 zł598 m² 800 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Jedyne takie działki W puławach W ofercie do sprzedaży dwie działki budowlane zlokalizowane obok siebie o powierzchniach: 598m2 i 561m2. Działki w bardzo dobrej lokalizacji:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Puławy

Leśna,Puławy

199 000 zł38 m² 5 292,55 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Dwa pokoje do generalnego remontu za jedyne 199 000 zł | 7. piętro z widokiem na zieleń | Puławy, ul. Leśna | 37,6 mkw Młoda para? Inwestor? A może Twoje pierwsze mieszkanie? To lokum ma.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Skłodowskiej-Curie

Puławy,lubelskie

209 000 zł41 m² 5 039,79 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1963

Bezpośrednio od właściciela brak prowizji! Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 41,47 m , położone przy ul. Marii Skłodowskiej 9 w Puławach (woj. lubelskie), na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Skłodowskiej-Curie

Puławy,lubelskie

209 000 zł41 m² 5 039,79 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1963

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Skłodowskiej-Curie

Puławy,lubelskie

320 000 zł40 m² 7 930,61 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Cena do negocjacji. Mieszkanie dwupokojowe z oddzielną jasną kuchnią, łazienka z prysznicem, telewizją kablową, gotowe do wprowadzenia. Wyposażenie : Kuchnia - zabudowa meblowa , lodówka,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Puławy

Działki,Puławy

100 000 zł261 000 m² 0,38 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Oferta dodana za pomocą addom Piękne działki z linią graniczną jeziora Borowiec gmina Puławy. Media około 500m w Borowina. Stacja pkp Gołąb. Droga gminna do działek. Łączna powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Polna

Puławy,lubelskie

270 000 zł65 m² 4 157,04 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1967

Trzypokojowe mieszkanie na czwartym piętrze w czteropiętrowym bloku przy ul. Polnej w Puławach. Rozkład pomieszczeń salon 22mkw z wyjściem na balkon pokój 14,6mkw sypialnia 9,4mkw widna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Puławy

Puławy,lubelskie

895 000 zł250 m² 3 580 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:525 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wróblewskiego

Wróblewskiego,Puławy

199 000 zł39 m² 5 102,56 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie z dobrym rozkładem w stanie do generalnego remontu o powierzchni 39 m2 zlokalizowane na wysokim parterze w 4-piętrowym bloku przy ul. Wróblewskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Leśna

Leśna,Puławy

326 000 zł38 m² 8 610,67 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Z przyjemnością prezentuję ofertę sprzedaży komfortowego 2 pokojowego mieszkania zlokalizowanego przy ul. Leśnej 31 w Puławach. Mieszkanie znajduje się na 9 piętrze w 10-piętrowym bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Dęblińska

Puławy,lubelskie

319 000 zł60 m² 5 316,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:457 m²

Na sprzedaż dom w Puławach przy ulicy Dęblińskiej. Budynek konstrukcji drewnianej o powierzchni 60 m2 składający się z salonu, kuchni, sypialni, łazienki oraz przedpokoju. Dom nadający.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Sieroszewskiego

Puławy,lubelskie

187 000 zł26 m² 7 137,40 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1974

ładne mieszkanie w spokojnej okolicy, po gruntownym remoncie w 2016 roku( instalacje: elektryczna, wodna). Aktualnie odnowione, cyklinowanie drewnianej podłogi, malowanie. mieszkanie gotowe do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Karpińskiego

Centrum,Puławy

312 000 zł843 m² 370,11 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka 439/102

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy umeblowany Puławy

Kołłątaja,Puławy

4 500 000 zł750 m² 6 000 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:8

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Oferta dostępna wyłącznie za pośrednictwem Franczewska Nieruchomości. Oferta sprzedaży przestronnego budynku usługowo-handlowego o imponującej powierzchni 750 m , zlokalizowanego przy jednej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka komercyjna ogrodzona, ul. Piłsudskiego

Centrum,Puławy

1 500 000 zł616 m² 2 435,06 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania działka usługowo-mieszkalna w centrum miasta. Obecnie zabudowana: kamienica z 1936r. - wymaga generalnego remontu lub wyburzenia. Do wykorzystania jest powierzchnia ponad 200mkw,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Niemcewicza

Puławy,lubelskie

325 000 zł42 m² 7 738,10 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

2-pokojowe mieszkanie z balkonem w świetnej lokalizacji Puławy, ul. Niemcewicza Szukasz mieszkania w spokojnej, zielonej okolicy, a jednocześnie z szybkim dostępem do centrum? Ta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Polna

Puławy,lubelskie

159 000 zł32 m² 4 985,89 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Bezpośrednio od właściciela brak prowizji! Na sprzedaż kawalerka o powierzchni 31,89 m , położona na 4. piętrze w 4-piętrowym budynku przy ul. Polnej 19 w Puławach. Stan prawny:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kołłątaja

Centrum,Puławy

335 000 zł51 m² 6 610,10 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1972

Na sprzedaż rozkładowe, 2-pokojowe mieszkanie, położone na 1 piętrze, w niskim bloku przy ul Kołłątaja w Puławach. Blok z cegły z 1972 r., po termomodernizacji. Budynek znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kołłątaja

Kołłątaja,Puławy

435 000 zł63 m² 6 904,76 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1965

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Blok dwupiętrowy mieszkanie na pierwszym piętrze. Ul. Kołłątaja, puławy Miejsce parkingowe parking publiczny. Stan do remontu Typ oferta mieszkanie do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka przemysłowa zabudowana, ul. Towarowa

Puławy,lubelskie

530 000 zł5 569 m² 95,17 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Sprzedam działkę inwestycyjną nr 339 o powierzchni 5569m2 położoną w Puławach pomiędzy ulicą lubelską i towarową. Nieruchomość położona jest na terenach handlowo, składowo.